• Polski
  • English
Do góry
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kategorie
Promocje
Nowości
Ostatnio przeglądane
Regulamin

Regulamin sklepu internetowego

Sklep internetowy amber-inclusions.com, prowadzony jest przez firmę GEA Sp. z o.o., wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego/Rejestru Przedsiębiorców pod nr 226705 . Siedziba firmy znajduje się w Dobrzewinie, ul. Stolarska 6. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 5862148016, Regon: 220004453

Regulamin zakupów

1. Sklep internetowy amber-inclusions.com prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę            amber-inclusions.com.

2. Wszystkie ceny podane  w Sklepie amber-inclusions.com są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

3. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy faktury VAT.

4. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej i firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi            w cenniku dostawy. Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni, kurierem 1 dzień. Sklep nie odpowiada za opóżnienia             w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez Pocztę Polską z umów obsługi przewozowej i pocztowej.

Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

5. Możliwe są następujące formy płatności:

o Paypal

o przelewy24

6. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy. Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne, jeżeli klient złoży Sklepowi, w ciągu 14 dni od odbioru towaru, oświadczenie o odstąpieniu od umowy ( (wysłane pocztą lub e-mail na adres biuro@amber-inclusions.com). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy (który dostępny jest poniżej ), jednak nie jest to obowiązkowe.
Zakupiony towar Klient przesyła na adres korespondencyjny podany na stronie Sklepu. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki Sklep sprawdzi stan przekazanego towaru. W ciągu 7 dni od sprawdzenia towaru Sklep zwraca klientowi zapłaconą kwotę.
ODSTĄPIENIE OD UMOWY

7. Reklamacje należy zgłaszać na adres korespondencyjny firmy podany na stronie sklepu lub na adres e-mail. W zgłoszeniu reklamacyjnym prosimy      o podanie: zgłoszenie wady, roszczenia, dane na które ma zostać wysłana odpowiedź. Do każdej reklamacji ustosunkujemy się niezwłocznie, jednak   nie później niż w terminie 14 dni.

8. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie        za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

9. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie amber-inclusions.com. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia    i informacje zawarte w regulaminie.

10. Regulamin obowiązuje od dnia 1.10.2014 roku.

Newsletter