• Polski
  • English
Do góry
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kategorie
Promocje
Nowości
Ostatnio przeglądane
O firmie

 

Sklep amber-inclusions.com jest własnością firmy GEA Sp. z o.o. powstałą w 2005 roku.

Na początku istnienia firmy zajmowaliśmy się sprzedażą hurtową bursztynu surowego oraz tworzeniem prefabrykatów takich jak kulki czy kaboszony. Pracując codziennie z kamieniem bursztynowym zauważyliśmy, że naszą pasją staje się szukanie insektów w bursztynie. Bardzo dużo przyjemności czerpiemy z poznawania świata roślinnego i zwierzęcego sprzed ponad 40 milionów lat.

Dziś chcielibyśmy uchylić Państwu rąbka tajemnicy z tego świata, tak abyście i Wy mogli mieć jego małą część dla siebie. W swojej ofercie proponujemy zakup unikatowych kawałków bursztynu z insektami, a także biżuterii w złocie i srebrze, w której, w każdym kawałku znajdziecie różnego rodzaju owady.

W naszym sklepie znajdziecie również wyjątkowy bursztyn pod względem koloru i kształtu.

Dla osób szukających niepowtarzalnego prezentu produkujemy drzewka bursztynowe wykonane według własnego projektu na podstawach wytworzonych z drewna, które zostało wyrzucone na plaże przez Morze Bałtyckie.

Nasze produkty wykonujemy tylko z naturalnego bursztynu bałtyckiego.

Newsletter